و آگاه از اندیشه مان ….

طاهره مهدی پور

طاهره مهدی پور

عضو هیأت مدیره و مدیر عامل

مهدی پور فارغ التحصیل رشته “مهندسی شیمی – طراحی فرآیندهای نفت” از دانشگاه علم و صنعت بوده، دارای دو مدرک “مدیریت اجرایی” از سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه بوردوی فرانسه و مدرک دکترای “مدیریت کسب وکار” از دانشگاه بوردو است. او برای مدت بیش از ۱۸ سال عهده دار سمت های گوناگون اجرایی و مدیریتی در شرکت های تولیدی و تجاری بوده است. مهدی پور مدت ها دارای مقام مدیریت عامل و عضو هیأت مدیره در برخی از این شرکت ها در ایران و خارج از کشور بوده است. وی تجربه طولانی و ارزشمندی در مدیریت ارشد اجرایی یکی از شرکت های تولیدی مواد شیمیایی دارد.

طاهره مهدی پور برای مدت بیش از ۱۰ سال در یکی از قدیمی ترین “مدارس بازرگانی” ایران به تدریس دروس “مدیریت سازمان های پیچیده” و “روش تحقیق در کسب وکار” در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول بوده و عضو هیأت علمی این “مدرسه بازرگانی” است.

مهدی پور هم اکنون از سهامداران و عضو هیأت مدیره شرکت “گروه نوآوران اروپا آسیا” است. وی سمت مدیریت عاملی این شرکت را نیز بر عهده دارد.

سیامک آذر

سیامک آذر

نایب رئیس هیأت مدیره

سیامک آذر فارغ التحصیل رشته های “مهندسی عمران” از دانشگاه علم و صنعت و “علوم آزمایشگاهی” از دانشگاه شهید بهشتی است. وی با گذراندن دوره تخصصی در کشور روسیه هم اکنون دارای گواهی های بین المللی در رشته عمران است. وی هم چنین در زمینه مهندسی پل و تونل تخصص دارد. سیامک آذر برای مدت بیش از ۲۰ سال در پروژه های گوناگون عهده دار سمت های اجرایی و مدیریتی بوده است. وی سال ها در مقام ریاست کارگاه پروژه های بزرگ داخل و خارج کشور (از جمله روسیه، آذربایجان، سریلانکا، عراق و ترکیه و….)، هم چنین در سمت مدیر اجرایی پروژه های سدسازی فعال بوده است.. وی سوابقی طولانی در زمینه صادرات و واردات صنایع چوب، مصالح ساختمانی، موادغذایی و ماشین آلات عمرانی را از کشورهای گوناگون دارد.

سیامک آذر سهامدار و رئیس هیأت مدیره یک شرکت ساختمانی و عضو هیأت مدیره چندین شرکت بزرگ و معتبر بیمه ای نیز می باشد و در طی این سال ها تجارب ارزشمندی در صنعت بیمه کسب کرده و از صاحبنظران این صنعت است.
سیامک آذر هم اکنون از سهامداران و نایب رییس هیأت مدیره شرکت “گروه نوآوران اروپا آسیا” است.

رضا مازندرانی

رضا مازندرانی

ریاست هیأت مدیره

مازندرانی فارغ التحصیل رشته های “اقتصاد” و “مدیریت” است. وی متناسب با نیازهای توسعه فردی و شرایط کاری، دوره تخصصی مدیریت پروژه، دوره تخصصی مدیریت اجرایی، دوره تخصصی کسب وکارهای بین المللی، دوره حقوق تجارت بین الملل، دوره تخصصی رفتار سازمانی و دوره عالی مدیریت منابع انسانی را گذرانده است. او برای مدت بیش از ۳۰ سال عهده دار سمت های گوناگون اجرایی و مدیریتی در شرکت های تجاری و کشاورزی بوده که از این مدت بیش از ۲۰ سال آن را در مقام ریاست هیات مدیره و مدیرعامل بوده است. بنگاه خانوادگی ایشان ۴۱ سال پیش راه اندازی شده است.

رضا مازندرانی برای مدت بیش از ۱۲ سال در قدیمی ترین “مدرسه بازرگانی” ایران به تدریس دروس”اقتصاد برای مدیران”، “اصول بازرگانی و تجارت”، “بازرگانی بین الملل” و “تحلیل محیط داخل و بین الملل کسب وکار” در سطح کارشناسی ارشد مشغول بوده و عضو هیأت علمی این “مدرسه بازرگانی” است.
مازندرانی هم اکنون از سهامداران و رییس هیأت مدیره شرکت “گروه نوآوران اروپا آسیا” است.